O FIRMIE:

Nasza firma od wielu lat zajmuje się transportem autami o masie całkowitej do 3,5 tony. Organizujemy transport na terenie Niemiec, Belgii oraz Holandii. Naszym Klientom gwarantujemy przewozy nowymi autami przy zachowaniu najwyższych standardów.

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób i szukamy rozwiązań, które spełniają oczekiwania Klientów oraz zapewnią im satysfakcję. Niezmiennie stawiamy na rozwój i podwyższanie jakości usług, a naszą pracę opieramy przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy. Klientom zapewniamy konkurencyjne ceny, solidność i terminowość. Naszych podwykonawców dobieramy w rzetelny sposób, a Klientom zapewniamy stały nadzór spedytora.

Dzięki najwyższej jakości usług, którą zachowujemy przy każdym kolejnym zleceniu i doświadczonemu zespołowi spedytorów nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami i z sukcesem zrealizowaliśmy powierzone nam zadania.

TABOR:

Nasz doświadczony i profesjonalny zespół spedytorów zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie – od przyjęcia zlecenia po dostarczenie ładunku do odbiorcy w wyznaczonym terminie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i naszych Klientów dbamy także o to, by móc pochwalić się nie tylko zapleczem doświadczonych specjalistów, ale także transportem realizowanym przy pomocy nowych samochodów, które zdecydowanie usprawniają pracę i podnoszą jej jakość.

Sprawdźcie nasze możliwości w zakresie transportu autami o masie całkowitej do 3,5 tony – nasza flota zapewnia konkurencyjność, solidność oraz satysfakcję naszych Klientów.

GDZIE JEŹDZIMY?

Organizujemy transport autami o masie całkowitej do 3,5 tony na terenie Niemiec, Belgii oraz Holandii. Realizujemy zlecenia między innymi pomiędzy taki miastami jak: Onsabruck, Hanower, Magdeburg, Mannheim, Antwerpia, Utrecht

Wieloletnia obecność na rynku oraz praca na terenie różnych państw pozwoliła nam na zdobycie doświadczenia, zbudowanie zespołu profesjonalistów, dokładne poznanie różnorodności branży transportowej i zebranie grona zadowolonych Klientów.